Hledej Mapa stránek English Czech
DD Radost, o.p.s.
DD Radost, o.p.s.

Velikonoce 2014 v Jihlavě

  Aby nám o velikonocích nebyla v Praze dlouhá chvíle, využili jsme nabídku společnosti Euroagentur a vyjeli jsme poznávat historii a současnost hlavního města Vysočiny - Jihlavy. Hned příjezd do města byl víc než příjemný, protože na nás čekal luxusní hotel, kde by se ubytování líbilo i poslancům parlamentu. Čtyřhvězdičkový Bussines hotel Jihlava je opravdu úrovni po všech stránkách.
  První den jsme prošli město, abychom zjistili kde co je a druhý den ráno jsme po procházce po hradbách okoukli město z vyhlídkové věže Brány Matky Boží. Když jsme město obhlédli z ptačí perspektivy, šli jsme do jihlavského podzemí, které nás moc nenadchlo, protože to bylo jen několik málo metrů zčásti vybetonovaných podzemních cest. Naší náladu potom napravila pizza z pizzerie Rosa, která neměla chybu a podle Tibora byla i lepší než ta, jakou dělají na Skalce.
  Celodenní jihlavské toulky jsme zakončili ve Vodním ráji – to je takový zmenšený model Aguaparku, ale nám to stačilo a ve vodě jsme se vyřádili. Hodinové vstupné nám věnoval ředitel hotelu. A protože se nám celý den líbil, na oslavu jsme si došli do cukrárny pro pár zákusků.
  Sobota byl den odjezdu do Prahy, ale na doporučení zaměstnanců hotelu jsme to vzali přes ZOO, kterou prý nesmíme vynechat. Je sice menší, ale zato opravdu hezká, takže jsme nelitovali a po její prohlídce jsme hupsli do auta a vyrazili k domovu.
  A jak to hodnotí děti:
  Iva – 17 let – V Jihlavě se mi líbilo, v hotelu to bylo super, protože tam byl klid a všichni se k nám chovali pěkně. A musím pochválit kuchyň.
  Jana – 17 let – Super ubytování a dobré jídlo – děkuji
  Petr – 12 let – Moc se mi líbilo v bazénu a líbil se mi i hotel. Chtěl bych se tam vrátit, líbil se mi tobogán, a že jsem se v bazénu topil.
  Katka – 14 let – Na Jihlavě se mi líbily pokoje a koupelna – ta byla krásná, Moc dobře tam vařili a byli tam všichni hodní. Jsem ráda, že jsem tam byla, bylo to moc fajn.
  Tibor - 19 let – Hotel suprový, počasí taky přálo. Personál byl příjemný, až se vyučím, budu taky takový profesionální číšník jako ten, co nás obsluhoval.
  Eliška - 18 let – V Jihlavě to bylo všechno fajn, nejvíc se mi líbil náš hotel a dobré jídlo.
  Andrea – 19 let – V Jihlavě se mi líbilo, v hotelu to bylo moc hezké, hlavně pokoje, jídlo, a příjemný personál. Líbil se mi i Aguapark a ZOO – hlavně ty malé opičky.
  V hotelovém jídelním lístku je citát od G.B.Shawa – „Ze všech lásek je nejupřímnější láska k jídlu“Bussines hotel Jihlava pro to dělá maximum a je to vidět i podle hodnocení našich dětí.
  Aleš Sládek - odborný vychovatel


euro agentur 6.jpgDSC_0111.JPG
DSC_0106.JPGDSC_0100.JPG
DSC_0098.JPGDSC_0017.JPG
DSC_0012.JPGDSC_0073.JPG
DSC_0125.JPGDSC_0118.JPG
DSC_0119.JPG
MHMP

Evrpská unie

Ministerstvo pro místní rozvoj

MHMP

Centrum pro regionální rozvoj

Tabaluga Kinderstiftung
 

Copyright©2022 Hana Francová