Hledej Mapa stránek English Czech
DD Radost, o.p.s.
DD Radost, o.p.s.

Na lyžích v Krkonoších 2015

  S nástupem zimy jsme si lámali hlavu, kam jet letos na lyže a jak sehnat finanční prostředky. Obrátili jsme se s prosbou na Michala Němečka (člen správní rady DD), který nám bez mrknutí oka umožnil využít jeho krásnou roubenku ve Velké Úpě - chatu Michala (viz. článek Společná dovolená 2013). Zbývalo jen sehnat prostředky na dopravu, potraviny a hlavně vleky a další služby spojené s lyžováním.

    Tyto prostředky jsme získaly zejména díky paní Zdence Přibylové, občance Dolních Měcholup, která již několik let pořádá cyklistický závod pro amatéry - Měcholupská šlapka. Výtěžek z tohoto závodu a z Vánočního setkání nám pokryl polovinu prostředků, zbytek jsme získali od mnoha drobných dárců.

      Vyrazili jsme v sobotu 21. února. Michal nás již čekal ve vytopené chatě, počasí nám také přálo, a tak největším problémem bylo vynosit vybavení a týdenní zásoby po strmém kopci do chalupy. A pak už začaly zimní radovánky.

        Lyžovali jsme na Portáškách a protilehlých svazích, chodili na procházky, užívali si sněhu. Večery jsme trávili při vaření, hrách, ale také znavení u televize a odpočinkem. Společně a spokojení.

         DSCN0223.JPGDSCN0200.JPG
         DSCN0191.JPGDSC_0030.JPG
         DSC_0030.JPGDSC_0018.JPG
         DSC_0006.JPGDSC_0001.JPG
         MHMP

         Evrpská unie

         Ministerstvo pro místní rozvoj

         MHMP

         Centrum pro regionální rozvoj

         Tabaluga Kinderstiftung
          

         Copyright©2022 Hana Francová