Hledej Mapa stránek English Czech
DD Radost, o.p.s.
DD Radost, o.p.s.

Národní potravinová sbírka - II. ročník

22. 11. 2014 proběhl druhý ročník Národní potravinové sbírky, kterou organizovala Federace potravinových bank ČR (www.potravinovabanka.cz) spolu s Armádou spásy. Již několik let využíváme potraviny distribuované pražskou potravinovou bankou. Stali jsme se také členy tohoto občanského sdružení, kde nás zastupuje naše hospodyně Eva.

Tento rok jsme opět pomáhali s distribucí letáků a výběrem darovaných potravin, tentokrát v obchodním centru Tesco v Praze na Skalce. Od 8:00 ráno do 20:00 večer jsme se všichni vystřídali při rozdávání letáků, podávání informací, přebírání darovaných potravin, vážení a odvozu. Děti i vychovatelé si to užili. Opět jsme zjistili, že to není s naší společností tak špatné a že je mezi námi stále mnoho lidí, kteří rádi pomůžou.

Nákupní vozíky se překotně plnily, stejně jako herna našeho domova, která sloužila jako přechodný sklad. Všechny potraviny, které nám nakupující darovali, byly po dohodě s Potravinovou bankou určeny rovnou pro potřeby našeho dětského domova. Vybrali jsme více než 1300 kg potravin. Těstoviny, mouka, cukr, olej, sirupy, ale i cukrovinky, máslo, a mnoho dalšího sortimentu.

Děkujeme všem, kteří nejen nám darováním potravin pomohli
DSC_0190.JPGDSC_0193.JPGDSC_0198.JPGDSC_0203.JPGDSC_0200.JPGDSC_0202.JPGDSC_0208.JPG
MHMP

Evrpská unie

Ministerstvo pro místní rozvoj

MHMP

Centrum pro regionální rozvoj

Tabaluga Kinderstiftung
 

Copyright©2022 Hana Francová